Location : Home > C > C0603C222K2RACTU
C0603C222K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C222K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C222K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 0.0022uF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C222K2RACTU standard package with RoHS 45410 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C222K2RACTU CAP CER 2200PF 200V 10 X7R 0603 1358000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com