Location : Home > C > C0603C225M8PACTU
C0603C225M8PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C225M8PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C225M8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 20 X5R Lear 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C225M8PACTU CAP CER 2.2UF 10V 20 X5R 0603 591700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C225M8PACTU standard package with RoHS 45220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.