Location : Home > C > C0603C241F3GACTU
C0603C241F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C241F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C241F3GACTU SMD 99090 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C0603C241F3GACTU CAP CER 240PF 25V 1 NP0 0603 1315800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C241F3GACTU standard package with RoHS 46080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C0603C241F3GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C241F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 240pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com