Location : Home > C > C0603C272F3GACTU
C0603C272F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C272F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C272F3GACTU SMD 98910 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C0603C272F3GACTU CAP CER 2700PF 25V 1 NP0 0603 1534400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C272F3GACTU CAP CER 2700PF 25V 1 NP0 0603 783200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C272F3GACTU CAP CER 2700PF 25V 1 NP0 0603 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C0603C272F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 2700pF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd