Location : Home > C > C0603C272J3RACTU
C0603C272J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C272J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C272J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 2700pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C272J3RACTU CAP CER 2700PF 25V 5 X7R 0603 1350800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com