Location : Home > C > C0603C273J3RACTU
C0603C273J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C273J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C273J3RACTU RoHS Compliant 39184 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603C273J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 27000pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C273J3RACTU CAP CER 0.027UF 25V 5 X7R 0603 706700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C273J3RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk