Location : Home > C > C0603C273M3RACTU
C0603C273M3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C273M3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C273M3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 27000pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C273M3RACTU CAP CER 0.027UF 25V 20 X7R 0603 1526700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C273M3RACTU CAP CER 0.027UF 25V 20 X7R 0603 891400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.