Location : Home > C > C0603C301F3GACTU
C0603C301F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C301F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C301F3GACTU standard package with RoHS 45920 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C0603C301F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 300pF C0G 1 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C301F3GACTU RoHS Compliant 38644 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603C301F3GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YGM1 C515 Sensors, Transducers Temperature Sensors - PTC Thermistors PTC Thermistor 250 Ohm Radial
YGM1 C515 Cantherm 57809 1516+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 150C Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
YGM1 C515 Cantherm 800,000 15+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 150C Power Agency Co.,Ltd
YGM1 C515 Cantherm 800,000 2015+ THERM PTC MINI-BEAD 3MM 150C enkaite Electronics Co., Ltd