Location : Home > C > C0603C331K1GACTU
C0603C331K1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C331K1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C331K1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 330pF 10 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C331K1GACTU CAP CER 330PF 100V 10 NP0 0603 598300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C331K1GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603C331K1GACTU CAP CER 330PF 100V 10 NP0 0603 588300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C331K1GACTU CAP CER 330PF 100V 10 NP0 0603 1224600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com