Location : Home > C > C0603C331M1RACTU
C0603C331M1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C331M1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C331M1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 330pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C331M1RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C331M1RACTU CAP CER 330PF 100V 20 X7R 0603 1519000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com