Location : Home > C > C0603C362J5GACTU
C0603C362J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C362J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C362J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3600pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C362J5GACTU CAP CER 3600PF 50V 5 NP0 0603 60000 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0603C362J5GACTU CAP CER 3600PF 50V 5 NP0 0603 1551700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C362J5GACTU CAP CER 3600PF 50V 5 NP0 0603 891700 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com