Location : Home > C > C0603C431F3GACTU
C0603C431F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C431F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C431F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 430pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C431F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 430pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C0603C431F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 430pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C0603C431F3GACTU SMD 78730 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C0603C431F3GACTU CAP CER 430PF 25V 1 NP0 0603 1458800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited