Location : Home > C > C0603C471F3GACTU
C0603C471F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C471F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C471F3GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603C471F3GACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C0603C471F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 470pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C0603C471F3GACTU CAP CER 470PF 25V 1 NP0 0603 1548200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com