Location : Home > C > C0603C471F5GACTU
C0603C471F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C471F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C471F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 470pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C471F5GACTU CAP CER 470PF 50V 1 NP0 0603 1009800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C471F5GACTU CAP CER 470PF 50V 1 NP0 0603 904600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0603C471F5GACTU standard package with RoHS 45530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.