Location : Home > C > C0603C472K1RACTU
C0603C472K1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C472K1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C472K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4700pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C472K1RACTU RoHS Compliant 38694 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0603C472K1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 4700pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C472K1RACTU CAP CER 4700PF 100V 10 X7R 0603 780500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.