Location : Home > C > C0603C512K5GACTU
C0603C512K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C512K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C512K5GACTU CAP CER 5100PF 50V 10 NP0 0603 1551600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C512K5GACTU CAP CER 5100PF 50V 10 NP0 0603 891600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0603C512K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 5100pF 10 C0G 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C512K5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C512K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 5100pF 10 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com