Location : Home > C > C0603C561J3RACTU
C0603C561J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C561J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C561J3RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C561J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 560pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C561J3RACTU standard package with RoHS 46040 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C561J3RACTU CAP CER 560PF 25V 5 X7R 0603 1430800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com