Location : Home > C > C0603C561K3RACTU
C0603C561K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C561K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C561K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 560pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C561K3RACTU CAP CER 560PF 25V 10 X7R 0603 6772 Kemet 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
C0603C561K3RACTU standard package with RoHS 45990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C0603C561K3RACTU CAP CER 560PF 25V 10 X7R 0603 1420300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com