Location : Home > C > C0603C561M5RACTU
C0603C561M5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C561M5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C561M5RACTU CAP CER 560PF 50V 20 X7R 0603 1328500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C561M5RACTU CAP CER 560PF 50V 20 X7R 0603 702200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0603C561M5RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C0603C561M5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 560pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com