Location : Home > C > C0603C680F8GACTU
C0603C680F8GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C680F8GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C680F8GACTU CAP CER 68PF 10V 1 NP0 0603 599100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C680F8GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 68pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C0603C680F8GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 68pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com