Location : Home > C > C0603C822J5RACTU
C0603C822J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C822J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C822J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 8200pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C822J5RACTU CAP CER 8200PF 50V 5 X7R 0603 697500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C822J5RACTU standard package with RoHS 45610 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C822J5RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C822J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 8200pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com