Location : Home > C > C0603C822K5RACTU
C0603C822K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C822K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C822K5RACTU CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0603 40000 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0603C822K5RACTU CAP CER 8200PF 50V 10 X7R 0603 1321300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0603C822K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 8200pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com