Location : Home > C > C0603C823K5RACTU
C0603C823K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C823K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C823K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 82000pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C823K5RACTU CAP CER 0.082UF 50V 10 X7R 0603 694300 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0603C823K5RACTU standard package with RoHS 45640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0603C823K5RACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk