Location : Home > C > C0603C824M8PACTU
C0603C824M8PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C824M8PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C824M8PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 0.82uF X5R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C824M8PACTU CAP CER 0.82UF 10V 20 X5R 0603 1337100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C824M8PACTU CAP CER 0.82UF 10V 20 X5R 0603 710800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.