Location : Home > C > C0603C911F5GACTU
C0603C911F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C911F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C911F5GACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0603C911F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 910pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C0603C911F5GACTU SMD 79070 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C0603C911F5GACTU CAP CER 910PF 50V 1 NP0 0603 1552000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C911F5GACTU CAP CER 910PF 50V 1 NP0 0603 800800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.