Location : Home > C > C0805C101F1GACTU
C0805C101F1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C101F1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C101F1GACTU CAP CER 100PF 100V 1 NP0 0805 792700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C101F1GACTU standard package with RoHS 46120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805C101F1GACTU CAP CER 100PF 100V 1 NP0 0805 897900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C101F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd