Location : Home > C > C0805C101KDRACTU
C0805C101KDRACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C101KDRACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C101KDRACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0805C101KDRACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 100pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C101KDRACTU CAP CER 100PF 1KV 10 X7R 0805 589100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C101KDRACTU CAP CER 100PF 1KV 10 X7R 0805 694300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C101KDRACTU CAP CER 100PF 1KV 10 X7R 0805 694300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C101KDRACTU CAP CER 100PF 1KV 10 X7R 0805 589100 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115552002 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD