Location : Home > C > C0805C152K2RACTU
C0805C152K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C152K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C152K2RACTU CAP CER 1500PF 200V 10 X7R 0805 703000 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C152K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1500pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.