Location : Home > C > C0805C152K3RACTU
C0805C152K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C152K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C152K3RACTU CAP CER 1500PF 25V 10 X7R 0805 1327500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C152K3RACTU CAP CER 1500PF 25V 10 X7R 0805 701200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C152K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1500pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.