Location : Home > C > C0805C152K4RACTU
C0805C152K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C152K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C152K4RACTU CAP CER 1500PF 16V 10 X7R 0805 1327400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C152K4RACTU CAP CER 1500PF 16V 10 X7R 0805 701100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C152K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1500pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.