Location : Home > C > C0805C154K3RACTU
C0805C154K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C154K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C154K3RACTU standard package with RoHS 45750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805C154K3RACTU CAP CER 0.15UF 25V 10 X7R 0805 605300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C154K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.15uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C154K3RACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.