Location : Home > C > C0805C154K4RACTU
C0805C154K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C154K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C154K4RACTU CAP CER 0.15UF 16V 10 X7R 0805 705400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C154K4RACTU CAP CER 0.15UF 16V 10 X7R 0805 600200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C154K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.15uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd