Location : Home > C > C0805C183F5GACTU
C0805C183F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C183F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C183F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.018uF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
C0805C183F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.018uF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C0805C183F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.018uF 1 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C183F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.018uF 1 C0G 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C183F5GACTU CAP CER 0.018UF 50V 1 NP0 0805 687300 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.