Location : Home > C > C0805C183J3GACTU
C0805C183J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C183J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C183J3GACTU 654879 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C0805C183J3GACTU CAP CER 0.018UF 25V 5 NP0 0805 911300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C183J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 18000pF 5 C0G 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
C0805C183J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 18000pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.