Location : Home > C > C0805C201F5GACTU
C0805C201F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C201F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C201F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 200pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C0805C201F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 200pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C201F5GACTU standard package with RoHS 46120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C0805C201F5GACTU CAP CER 200PF 50V 1 NP0 0805 1235700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com