Location : Home > C > C0805C220JCGACTU
C0805C220JCGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C220JCGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C220JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 22pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C0805C220JCGACTU standard package with RoHS 45310 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C0805C220JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 22pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C220JCGACTU CAP CER 22PF 500V 5 NP0 0805 7240 Kemet 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd