Location : Home > C > C0805C242F4GACTU
C0805C242F4GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C242F4GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C242F4GACTU CAP CER 2400PF 16V 1 NP0 0805 685700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C242F4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 2400pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C0805C242F4GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 2400pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd