Location : Home > C > C0805C274K3RACTU
C0805C274K3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C274K3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C274K3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 0.27uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C274K3RACTU CAP CER 0.27UF 25V 10 X7R 0805 901600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C274K3RACTU standard package with RoHS 45420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.