Location : Home > C > C0805C275K4PACTU
C0805C275K4PACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C275K4PACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C275K4PACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 2.7uF X5R 10 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C275K4PACTU CAP CER 2.7UF 16V 10 X5R 0805 1404400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com