Location : Home > C > C0805C302G3GACTU
C0805C302G3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C302G3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C302G3GACTU SMD 87690 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C0805C302G3GACTU CAP CER 3000PF 25V 2 NP0 0805 1424100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C302G3GACTU CAP CER 3000PF 25V 2 NP0 0805 701900 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C302G3GACTU CAP CER 3000PF 25V 2 NP0 0805 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C0805C302G3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 3000pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd