Location : Home > C > C0805C330JCGACTU
C0805C330JCGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C330JCGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C330JCGACTU Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C0805C330JCGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500volts 33pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C330JCGACTU CAP CER 33PF 500V 5 NP0 0805 594400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0805C330JCGACTU standard package with RoHS 45720 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.