Location : Home > C > C0805C684K8RACTU
C0805C684K8RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C684K8RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C684K8RACTU standard package with RoHS 45350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C0805C684K8RACTU CAP CER 0.68UF 10V 10 X7R 0805 984900 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C684K8RACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105242008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD