Location : Home > C > C0805C750F3GACTU
C0805C750F3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C750F3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C750F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 75pF C0G 1 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0805C750F3GACTU CAP CER 75PF 25V 1 NP0 0805 1312300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0805C750F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 75pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C0805C750F3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 75pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd