Location : Home > C > C0805C824K4RACTU
C0805C824K4RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C824K4RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C824K4RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.82uF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C824K4RACTU CAP CER 0.82UF 16V 10 X7R 0805 984800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C0805C824K4RACTU CAP CER 0.82UF 16V 10 X7R 0805 879600 Kemet 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
C0805C824K4RACTU standard package with RoHS 45520 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.