Location : Home > C > C1206C100J5GACTU
C1206C100J5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C100J5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C100J5GACTU CAP CER 10PF 50V 5 NP0 1206 784600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C100J5GACTU CAP CER 10PF 50V 5 NP0 1206 679400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C100J5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com