Location : Home > C > C1206C124K2RACTU
C1206C124K2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C124K2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C124K2RACTU 654879 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C1206C124K2RACTU CAP CER 0.12UF 200V 10 X7R 1206 893200 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C124K2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.12uF 10 X7R 80,000 Kemet update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com