Location : Home > C > C1206C151J2GACTU
C1206C151J2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C151J2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C151J2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 150pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C151J2GACTU CAP CER 150PF 200V 5 NP0 1206 805900 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C151J2GACTU standard package with RoHS 45570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C151J2GACTU CAP CER 150PF 200V 5 NP0 1206 911100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C151J2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 150pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd