Location : Home > C > C1206C152K5RACTU
C1206C152K5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C152K5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C152K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C1206C152K5RACTU RoHS Compliant 39966 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C1206C152K5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF X7R 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C152K5RACTU CAP CER 1500PF 50V 10 X7R 1206 783600 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.