Location : Home > C > C1206C221F5GACTU
C1206C221F5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C221F5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C221F5GACTU SMD 77910 KETMET/AVX/VISHAY 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1206C221F5GACTU CAP CER 220PF 50V 1 NP0 1206 1415900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1206C221F5GACTU CAP CER 220PF 50V 1 NP0 1206 693700 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C221F5GACTU CAP CER 220PF 50V 1 NP0 1206 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1206C221F5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 220pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd