Location : Home > C > C1206C222M2RACTU
C1206C222M2RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C222M2RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C222M2RACTU CAP CER 2200PF 200V 20 X7R 1206 692400 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C222M2RACTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
C1206C222M2RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 2200pF X7R 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com